Over Jacintha van Kouwen

  • Nuchter
  • Geduldig
  • Zorgzaam

Ik ben van ori­gi­ne fysi­o­the­ra­peut en heb werk­er­va­ring opge­daan in Zwit­ser­land, Duits­land, Enge­land en India. Helaas kreeg ik in een auto-onge­luk waar­door ik met een gebro­ken nek in het zie­ken­huis kwam. Tij­dens mijn reva­li­da­tie volg­de ik Hat­ha yogales­sen. Dit hielp mij om mijn licha­me­lij­ke klach­ten te ver­min­de­ren en te ver­dra­gen. Ik volg­de in India een Hat­ha Yoga oplei­ding en 1997 start­te ik mijn eer­ste Yogales­sen. Ik deel graag mijn ken­nis als pro­fes­si­o­nal en als ervaringsdeskundige.

Kan helpen bij

  • Omgaan met emoties (onzekerheid - somberheid)
  • Stress
  • Omgaan met vermoeidheid
  • Omgaan met pijn
  • Persoonlijke ontwikkeling

Gespecialiseerd in

  • Somatisch onvoldoende verklaarde klachten (SOLK)
  • Chronische pijn
  • Fibromyalgie
  • Repetitive Strain Injury (RSI)
  • Reumatische aandoeningen

” Fijne praktijk met heel veel aandacht voor de mens. Jacintha doet net een stapje meer voor je en dat is heel prettig.” 

Miriam Rybier

Werkwijze

  • Yoga
  • Oefeningen
  • Ervaren door doen
  • Gesprek
  • Wandelen

Ik vind het een uit­da­ging men­sen met licha­me­lij­ke klach­ten zo per­soon­lijk moge­lijk te bege­lei­den, alles is bespreek­baar. Ieder is bezig op zijn of haar eigen niveau, er is dus geen com­pe­ti­tie. De groe­pen bestaan uit maxi­maal 8 per­so­nen. De les­sen wor­den in eigen prak­tijk gehou­den op de bega­ne grond. Daar­naast zijn er moge­lijk­he­den om indi­vi­du­e­le yogales­sen te boeken.